112

Visą parą

Korupcijos prevencijos politika

Korupcijos prevencija

Klaipėdos rajono savivaldybės sveikatos centre didelis dėmesys skiriamas korupcijos prevencijai: paruoštas priemonių planas, visi darbuotojai supažindinti pasirašytinai su elgesio kodeksu, gydytojų darbo vietose reklamuojami šūkiai ,,Geriausia dovana gydytojui – Jūsų šypsena“.

Administracija yra suinteresuota, kad įstaigoje nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimas, papirkimas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi ir kitos nusikalstamos veikos), kai  siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti kyšininkavimą arba papirkimą.

Asmenys, susidūrę su galimais korupcijos atvejais įstaigoje, prašome apie tai pranešti telefonu darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val.:

  • vyriausiajai gydytojai – tel. (0 46) 452476,  el. paštu info@gargzdul.lt;
  • vyriausiosios gydytojos pavaduotojai I. Stalmokienei, atsakingai už korupcijos prevenciją – tel. (0 46) 453357, el. paštu info@gargzdul.lt
  • Klaipėdos rajono savivaldybės antikorupcijos komisijai pasitikėjimo telefonu (0 46) 400008.

Sveikatos Apsaugos Ministerija prašo Jus būti pilietiškais ir informuoti apie korupcijos atvejus anoniminiu skambučiu. Nemokamo telefono linija 0 800 66004, el. paštas korupcija@sam.lt

Jei susidūrei su korupcija – pranešk STT. ,,Karštoji linija“ visą parą – 0 5 2663333, el. paštas pranesk@stt.lt, faksas – 0 5 2663307.

Asmenys pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT administravimo valdybos pareiškimų nagrinėjimo skyriuje: A.Jakšto g. 6 Vilniuje.

Duodamas ar imdamas kyšį darai nusikalstamas veikas pagal BK straipsnius:

  • 225 str. – kyšininkavimas;
  • 227 str. – papirkimas;
  • 228 str. – piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi;
  • 229 str. – tarnybos pareigų neatlikimą.

Primename, kad LR įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė LR BK 236 str.

Socialinė reklama: įstaigos pacientų, lankytojų ar bendruomenės švietimui (spausti čia)